O firmě Elektro Odehnal

Firma Vladimír Odehnal, elektroinstalace a hromosvody, vznikla v roce 1991. Předmětem činnosti je průmyslová a bytová elektroinstalace, revize elektroinstalací a hromosvodných zařízení. Práce v uvedeném oboru jsou realizovány jako samostatné zakázky, nebo jako součást komplexní dodávky stavby generálním dodavatelem. Mimo uvedené nosné činnosti realizuje firma též montáže centrálních vysavačů Husky (autorizovaný prodejce), montáže domácích telefonů a instalace hromosvodních zařízení. Dále provádí montáže a údržbu veřejného osvětlení a revize přenosného nářadí.

Firma působí převážně v regionu Brno – venkov. Snahou firmy je pracovat na trhu jako solidní organizace uspokojující potřeby svých zákazníků, při dodržení technických a legislativních požadavků.

V roce 2009 firma otevřela v Tišnově prodejnu elektromateriálem a svítidly.

V roce 2011 se firma Vladimír Odehnal, elektroinstalace a hromosvody přetransformovala na společnost ODEHNAL s.r.o. Pod novým názvem firma navazuje na všechny předcházející činnosti.

Sídlo firmy je na adrese: Řepka 17, 679 23 Lomnice.

Informace o firmě Vám mimo jiné mohou poskytnout generální dodavatelé staveb, mezi které patří např. Ing. Brázda – Univers s.r.o. v Předklášteří a stavební firma Nejez Leoš – stavitel z Tišnova. Firma Vladimír Odehnal, elektroinstalace a hromosvody, pracuje rovněž pro Microtex v Lomnici, Úřad městyse v |Lomnici – údržba veřejného osvětlení, na zakázkách pro Obecní úřad v Brumově, Osikách, Černovicích a Ochozi u Tišnova. Mezi práce provedené firmou, patří např. elektroinstalace v SOŠ Fortika a Domově mládeže v Lomnici, elektroinstalace ve firmě Jiří Mouka A. Mouka v Tišnově, elektroinstalace v IC Předklášteří a VAS v Tišnově.